Výroční valná hromada 2019

SDH Dožice svou Výroční valnou hromadu pořádalo v sobotu 5. ledna 2019 v místní hospůdce. Začátek této události byl naplánován na 18:00 hodin, ve finále pak byla schůze zahájena v 18:15 hodin.

Program schůze byl (jako vždy) následující – Zahájení, Volba návrhové komise, Zpráva o činnosti sboru za rok 2018, Zpráva o hospodaření sboru v roce 2018, Zpráva kontrolní a revizní komise, Projednání plánu činnosti na rok 2019, Diskuse, Usnesení a Závěr. Všemi těmito body nás postupně provedli jednotliví členové sboru – starosta sboru Aleš Hřídel, jednatelka sboru Anna Beránková či hospodářka sboru Alena Kovaříková. Dále za kontrolní a revizní komisi hovořil Luděk Blovský a Zdeněk Červenka mladší nám představil plány pro rok 2019.

Všechno frčelo jako po másle, než jsme se nadáli tak byla zahájena diskuse. Jako první do diskuse přispěla paní starostka Eva Kubová. Po ní si slovo vzal Milan Ráž, který mluvil z pozice okrskového velitele. Nechyběl také příspěvek do diskuse od hosta z řad poláneckých hasičů – Michala Juráčka. Po pozitivních a chválou plných příspěvcích do diskuze následovalo usnesení ze schůze a závěr. Poslední „oficiální slova“ padla v 18:45 a všichni už jsme netrpělivě očekávali, co že nám to vlastně „přistane na stole“. Pochoutkou letošní výročky se stala sekaná doprovázená bramborovým salátem.

Zábava a veselí v místní hospodě pokračovalo až do časných ranních hodin. Hospodou se ozýval smích a všichni si posezení se svými bratry hasiči a sestrami hasičkami velice užívali. Nezbývá mi než popřát co možná nejméně požárů a co možná nejvíce úspěchů na hasičském cvičení.


Další fotky z Výroční valné hromady SDH Dožice najdete na: https://www.mladysmolivec.cz/cs/udalosti-v-obci/vvh-clenu-sdh-dozice-5-1-2019/R10-A4211/ a http://ludek.blovsky.cz/schuze-sdh-dozice-a-pripitek-5-1-2019